Copywriting je jednoduchý, stačí mít talent

Dalších z mých večerních úvah o copywritingu. Dneska jsem narazila na rozhovor s mladou kopywrajterkou. A uvědomila jsem si, že bych vůbec neměla psát:) Časopis v Byzmag v roce 2014 přinášel rozhovory s copywritery. Hned v úvodu jednoho rozhovoru jsem narazila na jeden ..

Jak pracuje webdesigner

Pokud někdo zakládá nový web, nebo se chystá na redesign toho stávajícího, zřejmě se nevyhne spolupráci s webdesignérem. Webdesign jako profese se neustále rozšiřuje. V dnešní době je velice obtížné najít univerzálního webdesignera a proto vznikají celé týmy ..

Projekt 3V

Hlavním cílem projektu je přispět k rozvoji vědeckých forem práce na středních školách, podpořit zájem o přírodovědné předměty na SŠ a spolupráci mezi SŠ a VŠ, přispět k vědeckému způsobu uvažování založeném na předpokladech a faktech a zvýšit tak ..

Jak psát seminárky

V případě závěrečných prací existuje poměrně dost možností, kde lze získat šablonu či hotové dílo – jedná se jak o knihovny, kde jsou bakalářské a diplomové práce uloženy, tak například o webové stránky jednotlivých škol. V případě ukázky seminárky ..